11 Mayıs 2013

Finansbank Kullanmadığım Karta Aidat Gönderdi!

Finansbank kendileri benim isteğim olmadan Club Finans kartı göndermişlerdi. Kart aidatı olmadığını belirtmişler ve gold kartıma istinaden bunu bana vermek istediklerini söyleyip gönderdiler. Ben bu kart ile hiç bir alışveriş yapmadım.

Gold kartımı aralık ayında iptal ettim. Bütün kart borcumu sıfırladım. Bugün sonu 6836 ile biten Club Finans kart olduğunu sonradan öğrendiğim karta yıllık 150 tl kart aidatı çıkarmışlar. Bu nasıl bir bankacılıktır nasıl bir anlayıştır.

Bu bankalara kimse dur demeyecek mi ? Finansbank ı bundan sonra bütün çevremde kimseye kullandırtmamaya yeminliyim. Daha önce kullandığım kredi borcumu da sıfırlayıp bütün ilişkimi keseceğim.

V.zeki 61 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön