15 Mart 2013

Finansbank Kullanmadığım Kart İçin Aidat İstiyor!

Finansbankin maaş müşterisi idim ben teslim almadan çalıştığım hastaneye kredi kartı gönderilmiş bende hastanede kaybolmasın diye kredi kartını aldım ancak kartı kullanmadığımdan dolayı iptal ettirmek istedim müşteri hizmetleri 65 lira kart borcu olduğunu borcu ödemeniz gerektiğini söylüyor.

Şimdi ben kendimin teslim almadığım ve bir kere bile olsun kullanmadığım karta neden kart ücreti ödettirilmek zorunda bırakılıyorum. Kart ücretinin iptal edilmesini istedim red cevabı aldım. Şimdi tekrar kart ücreti ödemek istemediğimi belirtiyorum aksi taktirde BDDK ya da şikayet edeceğim. Zaten kartı teslim alalı 1 yıl bile olmadı.

Serhat 60 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 18 Mart 2013

    kart ücreti hala şahsımdan ıstenıyor herhangi bir gelişme yok kart ücretimin iadesini istiyorum finansbank hala bana donus sağlamadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön