06 Aralık 2013

Finansbank Kullanmadığım Hesaptan İşletim Ücreti Alıyor!

2 yıl kadar önce çalıştığım iş yerinin açtırdığı 30990621 no'lu Finansbank hesabına ait tüm borçlarımı 1 sene önce kapattım. O zamandan bu yana kullanmıyorum. Birkaç haftadır sürekli arayıp kredili mevduat hesabıma ait 14 lira hesap işl. ücretini ödememi istiyorlar. Yoksa idari işlem başlatacaklarmış. Ben de bunu kesinlikle ödemeyeceğimi belirttim. Bu nasıl bir ticari anlayıştır? Başka bankada da kullanmadığım hesap var. Yıllık ücreti para yatırırsam keseceklerini belirtiyorken bu banka idari işlem başlatacakmış hakkımda.

Derhal yetkililerin bu ayıbı sonlandırmasını istiyorum. Var mı böyle bir hak? Yıl başında hemen hesap kapatma dilekçemi de göndereceğim.

Damla 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön