Finansbank Kullanmadığım Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Barbaros K. |

Finansbanktan, cardfinans nakit kartı geldi. Kart geleli 1,5 ay oldu. Karttan 20/03/2013 tarihinde 500 tl taksitli nakit işlemi yaptım. İlk ödemesi 15/05/2013 günü 62,90 taksit yerine 70 tl yatırdım. Daha sonra kontrol için bankaya uğradım bakiyemin ekside olduğunu söylediler nasıl olur dedim. Benden 2 dönem için hesap işletim ücreti almışlar. Kullanmadığım bir hesaptan nasıl böyle bir işlem ücreti alırlar. Sorduğumda İzmir /Karşıyaka şubesinden açılmış hesap olduğunu söylediler. Oysaki o şubeden kendim hiç hesap açmadım ve hiçbir gün bu hesapta orayla ilgili işlem yapmadım. Bu hesap iletim ücretinin haksız alındığını düşünüp iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barbaros K.
  28 Haziran
  09:10

  Finans bank artık tercih ettiğim bir banka değildir, birçok kişinin gözünde de bu şekilde olmaya devam ediyor. Talebimize lütfedip dönmediler bile hatta dinleyip anlamaya bile çalışmadılar. Bundan sonra da kalkıp müşteri memnuniyetinden bahsetmesinler.

 • Barbaros K.
  23 Mayıs
  15:57

  FİNANS BANK'IN BANKACILIĞINDAN HİÇBİR ŞEKİLDE MEMNUN KALMADIM VE SORUNUMU ANLATMAMA RAĞMEN ONLAR ANLAMAK İSTEDİKLERİ GİBİ ANLADI.AYRICA BU SORUN İÇİN 3 KEZ ARANDIM HER SEFERİNDE DURUMU OLUMSUZ BİLDİRDİLER VE BEN ANLATIKÇA YENİ ŞİKAYET KAYDI AÇTILAR.ONLAR SADECE KENDİ SÖYLEMELERİ GEREKENİ SÖYLEYİP KONUYU ANLAMAYA ÇALIŞMAK YERİNE ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURDULAR.NETİCEDE GERİ İADE YAPMADILAR.SORUNU ANLAYABİLSELERDİ BELKİ YARIDIMCI OLABİLİRLERDİ.SAĞLIK OLSUN 23/05/2013 İTİBARİYLE BÜTÜN HESAPLARIMI KAPATTIM.FİNANS BANK BENİM İÇİN BİTTİ.ONLARDAN HİÇBİRŞEKİLDE MAİL VE SMS İSTEMİYORUM.SAKIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN VE BANKACILIKDAN BAHSETMESİNLER.

 • 16 Mayıs
  13:06

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.