15 Mart 2013

Finansbank Kullanmadığım Halde Bana Yoktan Yere Çıkarılan Borç!

1 buçuk yıl önce Finansbank'ın maaşlı müşterisiydim. sürekli kullanmadığım halde ay sonu denilen bir hesap tanımlanmış ve her ay yok şu kadar yok bu kadar diye borç çıkarılıyordu bana ve ben bu konuyu bankayı arayarak öğrenmek istedim. bana bu ay sonu kredili mevduat hesabınızın borcunu ödeyerek kapatabilirsiniz bu hesabı denildi.

Ancak bugün gittim parayı yatırdım ve hesabı kapatmak istedim. Aldığım cevap ise borcumu ödediğimde kapatabilirsiniz denilen hesabımda 3 aylık kullanım ücreti diye 70 lira borç daha çıkarıldı. benim anlamadığım 1 senedir kullanmadığım kartın neden hesap ücretini ödemekle mükellefim? ve şimdi neden 3 aylık para alınıyor 1 senedir alınmadı da?detaylı bilgi istiyorum.

Dilay 71 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön