20 Ocak 2014

Finansbank Kullanmadığım Banka Kartımın 106 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Finansbank banka kartımın (kredi kartı değil) 106 tl hesap işletim ücreti borcu olduğunu öğrenince şok oldum. Geçenlerde beni arayan Finansbank müşteri temsilcisi bir kredi tanıtımı yaptı ve banka kartımın olduğu hesapta 106 tl borcumun olduğunu , onunda hesap işletim ücreti olduğunu beyan ederek, bana verecekleri kredinin borcum olan 106 TL' si kesildikten sonraki rakam elime geçecekmiş gibi konuşmalar yaptı.

Ben banka kartımı hiç kullanmadım , bakiyesi de ''0'' tl. nasıl oluyor da haraç keser gibi hesap işletim ücretim oluyor. Bu kabul edilebilir değil ve kesinlikle iptalini istiyorum. Bu konuda derhal bankadan cevap bekliyorum.

Tarkan 99 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön