Finansbank Kullanılmayan Kredi Kartına Aidat Tahakkuku!

Abdülvahit K. |

Club Finans 5218*** nolu kredi katıma 150 TL aidat tahakkuk ettirilmiştir. Banka yetkilileri önceki senelerde kartı iptal etmem için ricada bulundular. Şartım aidat tahakkuk ettirilmemesiydi. Şu ana kadar sorun olmadı. Ama temmuz 2013 150 TL hiç kullanmadığım Club finans kartıma 150 TL aidat tahakkuk ettirilmiştir. Aidatın ve kartımın iptalini istiyorum . 0216 522 49 59 nolu telefonla irtibat kurmayı başaramadım.

Aksi halde tüketici mahkemesine başvuracağımı, gereğinin yapılmasını ilgililere bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülvahit K.
  23 Temmuz
  11:36

  5218 36** **** 6607 nolu kartım için isteğim kullanmadığım kart için kart aidat iade talebime için yanlış anlaşıldı herhalde.22 temmuz da cep telefonuma gelen mesajda''1109 ile biten kredi kartınızın ücret iade talebi değerlendirilmiş ve bir defaya mahsus olmak üzere son döneme ait ücretin iadesi sağlanmıstır.'' ibaresi yer almaktadır.Fakat benim talebim kullandığım 1109'nolu GOLD kartımla ilgili değil,6607 'nolu CLUB FİNANS kartımla ilgili kart aidat iptal talebim vardı.

 • 19 Temmuz
  10:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,