12 Kasım 2013

Finansbank Kullanılmayan Kartta Borç Gönderdi!

Maaş müşterisi olmuş olduğum bankanızdan bankamatik kartı için imza attığımda şahsıma 53**17 nolu Fix kart gönderildi. Bende talep etmediğim için kullanmadım şifresini almadım ama bankanız benden her ay borç bilgilendirmesi yapıp üstüne gecikme bedelini de ekleyerek borç bildirimini gerçekleştirerek hakkımda yasal işlem uygulanacağı bilgisini edindim.

Ben kartınızı istemedim kart gönderdiniz. Hakkımda çıkarılan borcun haksız kazanç edildiğini beyan eder, sicil hayatıma leke getirilmemesi için borcun silinip kartınızı nasıl istemeden gönderiliyorsa iptalini de gerçekleştirmenizi rica eder. Finansbank mağdurlarından olmamayı rica ederim.

Kartal 53 Okunma

Cevaplar

  • Kartal 12 Kasım 2013

    Değerlendirmenizin sonucunu beklemekteyim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön