20 Eylül 2013

Finansbank Kullanılmayan Karta Ücret Alıyor!

Finansbank maaş müşterisi olduğum için bana zorunlu olduğu söylenerek verilen kredi kartını hiç kullanmama rağmen kredi kartı borcu geldi. Kart kullanım ücreti adı altında gelen bu ücreti hiç kullanmadığım kart için ödemek istemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ama kimseyle görüşemedim sadece bekletiyorlar.
Yargıtay 13. Hukuk Dairesinin 05 Nisan 2011 tarih ve 2010/13722 E., 2011/5258 K. sayılı kararında bankaların müşterilerinden kesmiş olduğu kart aidatlarını, 10 yıl geriye dönük olarak müşterilerin talep edilebileceği kararına istinaden bu ücreti ödemek istemiyorum.

Derya 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön