16 Mayıs 2013

Finansbank Kullanılmayan Hesap İçin Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2012 yılından beri kullanmadığım Finansbank visa kartıma tekrar maaş hesabı tanımlandığında maaşımdan kesinti yapıldığını gördüm ve müşteri hizmetleri ve şubelerle görüşmelerim sonucunda bunun bankalarının kuralı olduğunu (herhalde kanuna göre değil kurala göre) belirttiler.

Ayrıca aynı kartı geçmişte kapatmak istediğimde 40 kuruş alacağım olduğunu bunu Eskişehir sanayi şubesinden almadan kapatamayacaklarını belirttiler. Yani sözün özü çalıştığım hiçbir banka maaş hesabım için şimdiye kadar kesinti yapmadı. Bu durumda Finansbank her türlü alacağını müşteri istemese dahi müşteriyi mağdur ederek alıyor.

Binnur 236 Okunma

Cevaplar

  • Binnur'un Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    20.05.2013 tarihinde maaş hesabımdan kesilen tutar hesabıma yatırılmış olup hakkım iade edilmiştir. Teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön