22 Mart 2013

Finansbank Kullanılabilir Limiti Kullandırmıyor!

Cardfinans kartıma 4600 TL Anında Ekstra Kredi Limiti altında bir limit tanımlanmış. 15 gün öncesine kadar kullanabildiğim ama şimdi bankanız politikaları gereği kullanamadığımı görüyorum sistem izin vermiyor.

Kullanmadığım halde neden kullanılanabilir limitten bahsediyorsunuz. en kötüsü de bu problemin sebebini yada çözümünü ne müşteri hizmetleri nede banka şubesi bilmiyor, yada müşterisiyle uğraşmak istemiyor. Ben bir müşteriniz olarak , kredi kullandırın demiyorum ama neden kullanamadığımı da mantıklı bir şekilde izah edin istiyorum.

Orhan 120 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön