Finansbank Kredilerde Ferdi Kaza Sigortaların Yapılmaması!

Hasip K. |

Benim Finansbank'ta 1 adet kredim mevcuttur. Şimdiki değineceğim konu çok önemlidir. Bizlere kredi verilirken bir takım sigortalar yapılıyor ve ödemelerini alıyorsunuz. Ben geçen hafta geçirdiğim talihsiz bir olay sonucunda sağ ayak bileğimi kırdım. 2 ay alçıda kalacak olup 6 ay yürüyemeyeceğimi dile getirdi doktorlar.

İşimden sakatlandığım için otomatikman ayrıldım. Şimdi bankayla bu durumu görüştüğüm de; "kredilerinizi ödemek zorundasınız" diye cevap geliyor. Soruyorum sizlere; bana yapılan sigorta neden kazayı desteklemiyor? Benim sakatlığım ayakta tedavi değil yatarak. Bu konu ile alakalı acil çözüm bulmanızı istiyorum yoksa aksi takdirde avukatıma danışacağım.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasip K.
  24 Aralık
  17:15

  Bankadan yetkililer aradı ve çok saygısızca cevaplar vererek krediyi ödüyeceğimi dile getirdiler. Arkadaşlar kusura bakmayın ben yatarak bir hastalık geçiriyorum kimseden kaçtığım da yok böyle terbiyesizce yaklaşımlarınızdan dolayı sizleri kınıyorum. Ödeme gücüm yok sağlığıma kavuşana kadar isterseniz haciz yollayın üstüme ait hiçbirşeyim yok alamazsınız

 • Hasip K.
  23 Aralık
  13:13

  Konuyla ilgili acil dönüş bekliyorum
  Saygılar...

 • 23 Aralık
  09:58

  Müşterimiz Sn. HASIP K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.