19 Ekim 2016

Finansbank Kredi Yapılandırması Yapmıyor!

Elmadağ şubesinde bulunan kredimi yapılandırmak için şubeye gittim, krediyi aldığım dönemde bireysel müşteri temsilcisi konuyla çok ilgili bir hanımefendiydi, şu anda vezneden işlem yapılıyor veznedeki hanımefendiye konuyu aktardım işsiz kalmamdan ötürü kredimi ödeyebilmem için yapılandırma yapmak istediğimi dile getirdim ödemelerim düzgün olduğu için kredi yapılandırması yapılamadığı bilgisi aldım. Aksine son dönemde ödemelerde zorlandım önümüzdeki dönemde bu kredi tutarını ödeyemeyip takibe mi düşmemiz gerekiyor yapılandırma için? Şimdiden ödeyemeyeceğimi dile getirmek buna bir çözüm bulmak gerekmez mi?
27 Eylül 2016 tarih ve 29840 sayılı Resmi gazetede yayımlanan krediler yapılandırılabilir konusu doğru değil mi Finansbank'tan bu konuyu pat diye kesip atmasını beklemezdim.

İbrahim 278 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön