25 Şubat 2013

Finansbank Kredi Yapılandırma Ücretinin İadesi Yapılmıyor!

Finansbank Konya Aziziye şubesi kredi yeniden yapılandırma ücreti olarak kesmiş olduğu 168.68 liralık kesintiyi, Tüketici Hakem Heyeti iptal etti ve iadesine karar verdi. Karar üzerinden 1 ay geçmesine ve müşteri hizmetlerine telefonla bilgi vermeme rağmen Hakem Heyeti Kararı yok hükmünde görülmekte ve ciddiye alınmamaktadır. Bu kararın işleme alınmasını ve hesabıma iade edilmesi gereken tutarın iadesini istiyorum.

Osman 278 Okunma

Cevaplar

  • Osman28 Aralık 2013

    Bütün alacaklarımı Ankara İcra Müdürlükleri vasıtasıyla tahsil ettirdim. Finansbank hakkında hakem heyeti kararınız varsa, 15 gün bekledikten sonra hemen icra dairesinin yolunu tutun, işlemleri başlatın. Yoksa boşuna beklersiniz.

  • Osman28 Şubat 2013

    Buraya bilgi girilmiş en kısa sürede iletişime geçilecek diye ama tamamen yalan söyleniyor, hiç kimse aramadı, sormadı! Mahkeme evrağımı da işleme koymuyorlar. Bu bankadan kredi kullandığım ve hesap açtırdığım için binlerce kere pişmanım. Hiçkimseye bu bankanın herhangi bir şubesine girmelerini tavsiye etmiyorum. Kalan borcumu başka bir bankaya transfer etmek için elimden ne geliyorsa yapacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön