07 Mayıs 2016

Finansbank Kredi Taksitine Yatırdığım Parayı, Hesap Borcuna Mahsuben Kesmişler!

06.05.2016 günü konut ve tüketici kredisini ödemek üzere aylık borcumun hepsini hesaba Garanti Bankası'ndan EFT yaparak yatırdım. Normalde ayın 7'sinde ödemem gerekiyordu. Araya hafta sonu girmesi sebebiyle ayın 9'unda ne olur ne olmaz diye erken yatırmak istedim. İnternet üzerinden hesaba girip kredi borçlarımın taksitlerini ödemek istediğimde (bu arada hesabım bazı zamanlar gecikmeli yatırdığım gerekçesiyle; anlam veremiyorum -152 TL borçlu görünüyordu) borcun tamamının kesilmiş olduğunu gördüm.

Bu durumda borcumu ödeyemediğim gibi ayın 15'ine kadarda ödeme yapamayacağım ve yine ceza ödemek zorunda kalacağım. Müşteri hizmetleri yapacak bir şey yok diyor. Ödenebilecek en az tutar şeklinde ödeme imkanı sağlasalardı sıkıntı olmayacaktı. Resmen yanıltmışlar ve hesabı da (ek hesap olduğu için) kapattılar. Bu anlattıklarım 5-10 dakika içerisinde oldu.

Hakan 561 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön