24 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Taksiti Adı Altında Ödeme!

Finansbank kredi kartımı kapattım. Kartımda kalan taksitli borçlarımı vadesi geldikçe ödemekteydim. Tutarın yüksekliğinden şüphelenip, ekstrelerimi incelediğimde kredi taksiti adı altında ödemeler yaptığımı fark ettim.

Finansbank müşteri hizmetlerine telefonla defalarca durumu sormama rağmen bu krediyi kullanmadığım, hesabıma hiçbir yatış olmadığı ve ekstrelerimde kredi adı altında bir para çekilişi görülmediği halde sözkonusu taksitlerin neye istinaden hesabıma yansıtıldığına ilişkin net bir yanıt alamadım.

Münevver 48 Okunma

Cevaplar

  • Münevver08 Ekim 2013

    Hiçbir şekilde memnun kalmadığım gibi hem iftiraya uğradım hem de bağırararak korkutmaya çalışıldı.

  • Münevver24 Temmuz 2013

    Müşteri hizmetlerinden arandım. Kredi kartıma 7000 TL 'lik ani kredi kullandığım iddia edildi. Kredi kartı ekstrelerimde bu hareketlerin neden yer almadığı izah edilemedi. Kredi kartı ile çekilen nakit paraların kredi kartı ekstresinde görülmeyeceği söylendi. Şube yetkilisi ise tüm hareketlerin ekstrede görünmesi gerektiğini söylüyor. Finansbankın sorunu açıklığa kavuşturma niyetinin olmadığı ortaya çıktı. Hukuki süreci başlatmaktan başka çarem kalmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön