Finansbank Kredi Tahsis Ücreti ve Hesap İşletim Ücretleri!

Adem D. |

Finansbank ile yaklaşık 10 yıldır çalışmaktayım ve bu sene benden kredi tahsis ücreti ve hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para çekmeye başlamışlar. Aksaray Langa şubesini aradığımda iade edemeyeceklerini söylediler ücretlerin. Diğer bankalarla da çalışıyorum böyle bir ücret hiç talep etmediler. Daha önce benden alınmayan ücretlerin talep edilmesi konusunda şikayetim var. İlgililerin irtibata geçmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem D.
  21 Eylül
  10:40

  Finansbank şikayetim üzerine geçen ayki hesap işletim ücretini iade etmiştir teşekkürler. Ama bu ay yeniden hesap ücreti almıştır konuyu çözüme kavuşturmuyorlar sadece günlük işlem yapıyorlar şikayetim devam etmektedir.

 • 08 Eylül
  15:43

  Müşterimiz Sn Adem D. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.