08 Eylül 2015

Finansbank Kredi Tahsis Ücreti ve Hesap İşletim Ücretleri!

Finansbank ile yaklaşık 10 yıldır çalışmaktayım ve bu sene benden kredi tahsis ücreti ve hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para çekmeye başlamışlar. Aksaray Langa şubesini aradığımda iade edemeyeceklerini söylediler ücretlerin. Diğer bankalarla da çalışıyorum böyle bir ücret hiç talep etmediler. Daha önce benden alınmayan ücretlerin talep edilmesi konusunda şikayetim var. İlgililerin irtibata geçmesini talep ediyorum.

Adem 48 Okunma

Cevaplar

  • Adem21 Eylül 2015

    Finansbank şikayetim üzerine geçen ayki hesap işletim ücretini iade etmiştir teşekkürler. Ama bu ay yeniden hesap ücreti almıştır konuyu çözüme kavuşturmuyorlar sadece günlük işlem yapıyorlar şikayetim devam etmektedir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Adem D. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön