21 Aralık 2015

Finansbank Kredi Tahsis Değerlendirme Ücreti Kesiyor!

01.10.2015 tarihinde kredimi ödemek için gittiğim Finansbank Siirt şubesi hesabımdan kredi aldığımda ödediğim limit tahsis ücretini bana sadece bir defaya mahsus kredi çekilince alınıyor dedikleri halde benden 6 ile 8 ay sonra 300 mü 400 TL kredi limit tahsis ücreti adında kesinti yapılmıştır. Şubeye başvuru yaptığımda bana konu hakkında yardım edilmedi.

Müşteri hizmetleri ve genel müdürlüğü arayıp şikayet bildirdiğimde gene olumsuz bir cevapla karşılık verildi. Sanki mecburen ödemek zorundayım gibi hareket edildi. Finansbank hesabıma ücret iade edilmesini hesabımın düzeltilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuru yapacak ve gerekli mercilerde başvuruda bulunacağım.

Nasrullah 75 Okunma

Cevaplar

  • Nasrullah 22 Aralık 2015

    Sorunlarım halledilmedi ki bana hizmetten bahsediliyor. Neymiş yanımızdaymış. Gene olumsuz cevapla geri dönüldü en iyisi tüketici mahkemesine başvuru yapmak. Finans bankla çalışmaktan hiç memnun değilim. çünkü dürüst değiller. Bana söylenmeyen bir ücret alınıyor talep etmediğim halde. Finansbank benden fakir değildir. Bu ücretleri haksız yere alarak zengin oluyorlar. Bütün hesaplarımı kapata cam ve sizi sosyal medyada gerekli resmi sitelerde ve oturduğum her ortamda bana yapılan bu uygunsuz zorla ücreti alma mevzusunu dillendir ecem.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. TUTKU MOBILYA 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön