22 Nisan 2013

Finansbank Kredi Sigorta Ücreti İadesi Yapılmadı!

Konut kredimi kapatmama rağmen sigorta ücretim tarafıma geri ödenmedi. Ayrıca hesabımı kullanmadığım halde hesap işletim ücretleri alındı.

Ümit 202 Okunma

Cevaplar

  • Ümit29 Nisan 2013

    Konut kredisi erken kapatma sonrası sigorta ücretimin bana ödenmesi için itirazda bulundum.Değerlendirmeye alındı, sonra şikayet tarihimden sonra iptal edip paranın yarısını iade ettiniz. Daha sonrada iade ettiğiniz ücreti hesap işletim ücreti diye gasp ettiniz.Sorunum çözülmezse savcılığa param gasp ediliyor diye şikayet edeceğim.Ayrıca haksız yere aldığınız o hesap işletim ücretlerini geri iade edin.

  • Ümit27 Nisan 2013

    Değerlendirmeye alın sonra şikayet tarihimden sonra iptal edip paranın yarısını iade edin daha sonrada iade ettiğiniz ücreti hesap işletim ücreti diye gasp edin.Sorunum çözülmezse savcılığa param gasp ediliyor diye şikayet edeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön