13 Mayıs 2013

Finansbank Kredi Ödemesi Yaptığım Halde Kredimi Kapattılar!

Finansbank'tan çekmiş olduğum bir adet konut ve bir adet ihtiyaç kredim bulunmaktadır. Konut kredimi düzenli ödüyorum. İhtiyaç kredimi de düzenli ödemekteydim yasal olarak 90 günlük gecikme yaşayan krediler otomatik olarak kapatılır ve icra yoluyla alınır fakat düğün sebebiyle geciktirmiş olduğum ihtiyaç kredimi 90 gün içinde iki taksiti birden yatırmama rağmen kapattılar ve icra yoluna başvurdular.

İtiraz ettim, avukatları ile de görüştüm dekontları yolladım haklısınz demelerine rağmen konut kredim için yatırdığım taksiti doğrudan mahkemede olan ve yasal süreci devam eden ihtiyaç kredime aktardılar. Müşteri kaybediyorsunuz ve bunu herkese anlatıyorum. Yetkililerin ilgilenmesini istiyorum.

Halit 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap