29 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Masraflarının İadesini İstiyorum!

17.08.2013 de Finansbank Bayrampaşa Çarşı dan BT063***referans ile 7.361.99 TL tüketici kredisi çektim. Bankanın hesap hareketlerimden göreceği üzere her ay taksit tutarı kadar EFT yaptım. Ancak 20.08.2013 tarihinde telefonuma gelen SMS'de kredimin 18.37 TL eksik ödendiği bilgisi verildi.

Telefon Bankacılığı ile yapılan görüşme sırasında asıl borç rakamın 516 TL olduğu ve bu borcun KMH hesabından çekilen posta masrafı ve hesap işletim masrafından kaynaklandığı belirtildi. Ancak krediyi çektiğim gün şube tarafından hesaptan 3 aylık 28 TL hesap işletim ve elime ulaşmayan ekstrelere ait posta ücreti alınacağının bilgisi verilmedi. Bedelin iade edilmesini bilgilerinize sunarım.

Benay 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön