26 Eylül 2014

Finansbank Kredi Masraflarımı Ödemiyor!

Finansbanktan konut kredisi çektim. Daha sonra masraflar için Karabağlar Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. 2014/1033 sayılı kararım ile ücretin iadesine karar verilmesine rağmen finans bank 750 tl lik ücret iadesini yapmadığı gibi, telefonla defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen hiç birine geri dönüş yapmadılar. Ücreti iade etmeme hakkına sahip değilsiniz ne yazık ki. Eğer iade etmeyecektiyseniz ve kendinizi haklı görüyorduysanız neden yasal süreniz içinde Tüketici Mahkemesine başvurmadınız. Ben icra yoluyla da alacağım bu ücreti ama size defalarca arayıp sormama rağmen neden olumlu yada olumsuz dönüş yapmıyorsunuz.

Halime 463 Okunma

Cevaplar

  • Halime 30 Eylül 2014

    Standart cevabınız dışında verebileceğiniz bir cevabınız yok mu? Ben bu talebi size aylardır yapıyorum hala neyin değerlendirmesi? Lütfen artık mantıklı bir açıklama yapın.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön