Taha K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Finansbank

Finansbank Kredi Limit Tahsis Ücreti Kesti...

Taha K. |

Şahsım ve şirketim olarak Finansbank'ı tercih ediyorum. Şirketim ünvanı T**** Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Olarak geçiyor. Şirketime bana sunulan 950 TL yaptığım bir paket mevcuttur hesap, çek, EFT masrafları alınmasın diye ama kendi adıma olan hesabımdan limitlerimi aktif bir şekilde kullanmama rağmen limit tahsis ücreti alınmaktadır, bu alınan ücretin iadesini kesinlikle talep ediyorum. Bankanızda skorum r1 yeni bir kredi kullanma aşamasındayız ama bu gibi kesintiler bizi Finansbank'la ilerlememize engeller teşkil ediyor ve düşündürüyor. Kıssa bi sürede kesilen limit tahsis ücretinin iadesini hesabımda görmek istiyorum çalışmalarımızı ilerletmek yönündeyken ilişkilerimizi kesmeyelim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taha K.
  23 Ağustos
  17:21

  Teşekkürler Finansbank

 • 22 Ağustos
  09:29

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.