11 Nisan 2014

Finansbank Kredi Kullanımında Alınan Hesap İşletim Ücreti

Finansbank'tan bir zamanlar maaş hesabı amacıyla açtığım hesabı firmam başka bir banka ile anlaştığından dolayı uzun süredir kullanmıyorum. Bu dönemde Finansbank'tan çektiğim ihtiyaç kredisi nedeniyle kullanmadığım bu hesabıma her 3 ayda bir ~30TL hesap işletim ücreti yansıtılıyor. Kredim süresince hesabın kapatılmasına izin verilmediği gibi hesap işletim ücreti yansıtılmaya da devam ediliyor.

Konuyla ilgili kendilerine müracaatta bulundum ve olumsuz dönüş aldım. Farklı bankalarla bu anlamda geçmişte çalıştım ve böyle bir uygulamayla karşılaşmadım.

Emre 131 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön