Finansbank Kredi Kullandırmıyor!

Filiz T. |

Ev hanımı olduğumu evimde dışarıya iş yaparak aylık ortalama 1200-1400 tl arasında gelir elde ettiğimi ancak belgeleyemediğimi, evime hırsız girmesi nedeniyle tüm birikimimin eşyalarımın alındığını bu nedenle biriken aylık kiramı ödeyemediğimden dolayı 2000 tl 24 ay vadeli kredi talebinde bulundum.

Bu zamana kadar hiç kredi ve kredi kartı kullanmadım. Mecbur kaldığımdan dolayı talepte bulundum. Kendilerine yazdım. Olumlu veya olumsuz cevap alamadım. Sağolsun bir abinin maili vasıtasıyla derdimi anlattım.Gelir belgesiz kimlik ve ikametgaha dayalı kredi diyorlar. Müracaat yapıyorsun cevap dahi vermiyorlar. Biz ev hanımlarının günahı ne Finansbank?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz T.
  17 Ocak
  17:12

  Bu konuda banka tarafından aranmam memnuniyet vericidir.
  Kendilerine gerekli açıklamayı yaptım. Ancak inceleme olacağndan bahsedildi. aradan geçen zaman içinde tarafıma bir sonuç ulaştırılmamıştır.Bizler ev hanımıyız.evde iş yapmaktayız. ülkemizde bizim gibi binlerce çalışan var. meblağ yüksek deil. ancak benim için çok önemli. ayda 97-100 tl ödeme imkanım vardır.Yinede teşekkürler finansbank. Aradığınız için

 • 13 Ocak
  15:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.