07 Ekim 2016

Finansbank Kredi Kullandıktan 1 Sene Sonra Tahsil Edilen Kredi Limit Tahsis Ücreti.

2015 yılı 10. ayda kredi kullandığımız şirket hesabından 2016 yılı 8. ayında "kredi limit tahsis ücreti" ve "Dönemsel Hizmet komisyonu" adı altında toplam da 754 TL para tahsil edildi. Şubeye itirazda bulunduğumuzda iade etmelerinin mümkün olmadığını, her yıl böyle bir kesintinin hesaptan yapılacağını, bu kesintilerle karşılaşmak istemiyorsak yılda bir defaya mahsus 900 TL ödememiz gerektiği cevabını aldık. Yaptığımız hesaplamada zaten yıllık kesinti tutarı 970 TL tutuyor. Yani 900 TL ödersek bizi 970 TL ödemekten kurtarıyor Finansbank sağ olsun. Çok bonkörler.

Kabaca bir hesapla 36 ay vadeli çekilen bir kredinin geri ödemesi esnasında tüm faiz ve kredi masrafları haricinde yılda 970 TL'den dört yılda 3880 TL'de Finansbank' a para ödüyorsunuz. Finansbank'a özel bu uygulamadan umarım vazgeçerler ve paramı iade ederler. Bekliyorum.

Volkan 348 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön