06 Kasım 2013

Finansbank Kredi Kartını Kullanıma Açmadı!

Benim tek bilmek istediğim kartın içinde limit varken kullanıma kapattılar , sonra tüm borcunuzu ödeyin dediler işleme alıp açacağız dediler. Ödedim ve 2 ay geçti üstünden halen bir ses yok. Anlamıyorum tamam hadi açmadınız niye bekletiyorsunuz anlamıyorum. O kadar süre bu kart boşu boşuna duruyor . Öyle beni arayıp incelemeler bittikten sonra açılır diye bir şey demeyin . Arayın açılmayacaksa açılmayacak deyin. Finansbank, ne böyle oyalar gibi insanları . İlgilenin bir işe yaramayan kartı ben elimde niye gezdireyim.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Ali21 Kasım 2013

    sizi dinliyoruz linkinden bize ulaşın demişsiniz kaç defa mesaj yazdım hangisine cevap verdiniz ki öle diyorsunuz dalga geçer gibi kartın 75 tl lik limitini açtınız sonra yine dalga geçer gibi kartı geri kapattınız oyunmu oynuyorsunuz bizlerle anlamıyorum artık

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön