22 Ekim 2013

Finansbank Kredi Kartını Haber Vermeden Kapattı!

Kullanmış olduğum kredi kartını hiçbir şekilde ne sms yolu ile ne de sözlü olarak bilgi vermeden kullanıma kapadılar. Kapandığını da tabi ki kendim yaşayarak öğrendim! Müşteri sizin köleniz değil, nasıl müşteriden sorumluluk beklentiniz varsa ( yapılmayınca bunu faizi ile de alıyorsunuz) , sizin de müşteriye karşı sorumluluğunuz var.

Haber vermeden kart kapatıp, müşteriyi zor durumda bırakmaya hakkınız yok. Kartta yapılmış taksitli harcamalar var, bitsin, kapatacağım. Bundan sonra da Finansbank'ın hiçbir ürününü kullanmayacağım. Rakiplerinizin bu yöndeki uygulamalarını izlemenizi tavsiye ederim, bu şekilde ancak portföy daraltırsınız. Şikayetime de cevap yazmayın lütfen!!

Yasir 69 Okunma

Cevaplar

  • Yasir 24 Ekim 2013

    Gayet sıradan ve arkasından da hiçbir şey çıkmayan klişe bir cevap....

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön