Finansbank Kredi Kartından Şüpheli İşlem!

Ersen T. |

Sayın yetkili, uzun süredir kullanmakta olduğum "gold" kredi kartımdan 18/08/2016 tarihinde "TTNET anonim şirketi" adı altında üç defa (76 TL, 49 TL, 62 TL) şeklinde çekim gerçekleştirilmiş! Birincisi ben bir TTNET müşterisi değilim, ikincisi bu işlem nasıl olabilmektedir? Bankanıza gerekli başvuruyu yapmış bulunmaktayım ancak tarafıma bir geri dönüş yapılmamıştır. Ayrıca müşteri temsilcilerinin lakayıt konuşmaları ve olaya bir açıklama getirememeleri güvenlik açığının ne kadar büyük bir boyutta olduğunu gösteriyor. Şikayetvar'ı inceledim bir çok Finansbank müşterisi bu olaydan yakınıyor. Bu olayı "siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüne" ve ayrıca "yankesicilik büro amirliğine" bildirme kararı aldım. Basında da yer alması için gerekli girişimleri başlatmış bulunmaktayım. Çünkü gördüğüm kadarıyla olay ciddi boyuta ulaşmış. Bilginize sunarım!

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersen T.
  20 Ağustos
  13:41

  "İstanbul Siber Suçlarla Şube Müdürlüğü"ne konu ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmış bulunmaktayım.

 • 20 Ağustos
  10:32

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.