03 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartımla İşlem Yapamıyorum!

Henüz yeni bi kredi kartı ( fix kart ) aldım ve.Kredi kartımı getiren kurye bana toplam 5 adet imza olmak üzere bir sözleşme imzalattı. İnternet bankacılığını kullanmak istediğim zaman veya kredi kartımı kullanmak istediğim zaman bana müşteri numarası ve şifre soruluyor. Bunları almak istediğim zaman ise "müşteri sözleşmeniz eksik, şube ile görüşün" vs diye bi yazı çıkıyor.

Konuyu araştırıp öğrendikten sonra kuryenin sözleşmeyi henüz götürmediği söylendi ancak üzerinden 2 gün geçmesine rağmen halen herhangi bir işlem yapamamam bana çok ilginç geliyor
Eğer bu sorun 1 gün daha çözülmezse kartımı direk iptal ettireceğim.

Alican 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön