Finansbank Kredi Kartımın İsteğim Dışında İptali!

Dilek G. |

Finansbank kredi kartım için alınan kart aidatının iptali için tüketici hakem heyetine başvurum sonucunda alınan ücretlerin iadesine karar verilmiştir bundan sonra Finansbank mesaj göndererek şikayetimden vazgeçmemi aksi takdirde kartımı kullanıma kapatacağını yazmıştır. Nitekim bankaca tek yanlı bir işlem ile kartımın kullanıma kapatıldığını gördüm. Anılan banka ile aramda akdedilen Kredi Kartı Sözleşmesinde Anayasal bir hakkım olan yargıya başvurmam ve hukuk zemininde hakkımı aramam halinde sözleşmenin iptal edileceği belirtilmemektedir. Olsa bile ilgili tüm mevzuata aykırı bu şart hukuken geçersizdir, butlan hükmündedir. Kartım kullanıma açılmalı ve banka keyfi davranışına son vermelidir.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek G.
  29 Ağustos
  00:17

  Kartım halen kullanıma kapalıdır ve şkayetim devam etmekte çözüm getirilmedi

 • 27 Temmuz
  09:51

  Müşterimiz Sn. Dilek G.'nin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.