03 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartımın Borcunu Ödüyorum Ödüyorum Bitmiyor!

Kredi kartımın ödemelerini geciktirmiştim hemen kart kapandı borcumu ödemeye başladım. En son ödememde özellikle gidip bankadaki gişeden yatırdım ki en son kalan borcu öğreneyim ona göre bir daha ki ay bankamatikten yatırayım borç bitsin. Oradaki görevliye ödemeyi yaptıktan sonra dedim ki toplam ne kadar borcum kaldı kız dedi 203 lira bende 3 lirasını da ödedim ki bankamatikten o borcu kolay ödeyeyim.

Sonra bu ay tekrar gittim borç 282 lira gözüküyor. Oradaki bayana bana toplam borcumu söyleyin onu ödeyip kartı kapattıracağım diyorum biz toplam borcu göremeyiz müşt. hizmetlerini arayın dedi. Hadi bakalım orayda aradık aramasına da operatöre bağlamıyor ki bi sürü menüde dolan dur yeter artık bu eziyet.

Dilek 101 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 03 Nisan 2013

    Zaten bu sitede sizin adınıza gönderilen bütün şikayetlerin altına aynı şekilde dönülmüş. 'en kısa sürede bilgi vereceğiz' miş. Faizi alırken öyle demiyosunuz ama anında işliyo hesaplarımıza. Hakkımı her türlü kanun yoluyla arayacağım bilginiz olsun.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön