09 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartımı Kullanıma Kapadılar!

Finansbank'ın GO Kart kredi kartını kullanmaktayım. 2-3 ay bir düzensiz ödemem oldu onları da asgarisi 50 TL ise 100 TL'ye yatırdım çünkü maaş günümle hesap kesimleri denk gelmiyordu. En son kredi kartımın tüm borcunu ödersem kullanıma açılacağı mesajı geldi.

Gittim bütün borcu ödedim şimdi arıyorum ödeme düzeninize göre kartımın tekrar kullanıma açılacağı söyleniyor. Ben harcama yapmadan o kartı nasıl düzenli ödeyebilirim merak ediyorum. Birde banka kartım kayboldu tekrar istedim gönderildi dendi 3 hafta geçmesine rağmen daha elime ulaşmış değil. Bu nasıl bir bankacılık hizmetidir?

İsmail 215 Okunma

Cevaplar

  • İsmail11 Eylül 2013

    sağolsun finansbank geridönüş yaptı ve geri dönüş ccevabı ise bankamız kriterleri gereği kullanım kısıtını kaldıramıyoruz.Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır madem öyle mesaj atmayın kredi kartınızın tutarının tamamının ödenmesi halinde kullanım kısıtı kalkacaktır diye... Bu arada belirteyim banka nakit kartık elime hala ulaşmadı bugun itibari ile tam 3 hafta olacak. böyle bi bankada olmaz böyle bir anlayışda.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön