25 Şubat 2014

Finansbank Kredi Kartımı Kapatmıyor!

04,02,2014 Tarihinde bütün borcumu ödeyip, Finansbank telefon bankacılığı üzerinden kart kapatma talebinde bulundum. İki kere arandım kapatılmasını rica ettim. Size kapandığına dair geri dönüş yapacağız dediler. Her gün Reklam SMS'leri atılıyor, kartınızı şöyle kampanyalar var vs. gibi.

Kardeşim kredi kartımı kapatın istemiyorum sizinle çalışmak. Yeter artık kapatın şu kredi kartımı! Kartımı kullanmayacağım kapatın. Aramayın beni istemiyorum bana özel kampanyalar. Yeter artık tam sayfa ilan vereceğim gazetelere kredi kartımı kapatmıyorlar diye. Vallaha bıktım sizden!

Fikret 300 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşteri talebi doğrultusunda müşterimizin numarası kampanya iletişimine kapatılmıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön