Finansbank Kredi Kartımı Kapatmıyor!

Fikret Onur Ç. |

04,02,2014 Tarihinde bütün borcumu ödeyip, Finansbank telefon bankacılığı üzerinden kart kapatma talebinde bulundum. İki kere arandım kapatılmasını rica ettim. Size kapandığına dair geri dönüş yapacağız dediler. Her gün Reklam SMS'leri atılıyor, kartınızı şöyle kampanyalar var vs. gibi.

Kardeşim kredi kartımı kapatın istemiyorum sizinle çalışmak. Yeter artık kapatın şu kredi kartımı! Kartımı kullanmayacağım kapatın. Aramayın beni istemiyorum bana özel kampanyalar. Yeter artık tam sayfa ilan vereceğim gazetelere kredi kartımı kapatmıyorlar diye. Vallaha bıktım sizden!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  14:38

  Müşteri talebi doğrultusunda müşterimizin numarası kampanya iletişimine kapatılmıştır.

 • 25 Şubat
  11:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.