19 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartımı Kapatmıyor!

Finansbank Üniversite kartım içim ekstreme kart aidatı yansıttı. İtiraz ettim ama kabul edilmedi, ben de kart aidatı ve tüm borçlarımı ödeyip kartı kapatmak istediğimi söyledim. Kartım, benden habersiz olarak kapatılmayıp Fix Card'a aktarılmış ama benim elime böyle bir kart ulaşmadı. Üstelik Fix Card için gelen ekstrede eksi para puan işlemi olarak 21 TL'lik borç da gözüküyor.

Müşteri hizmetlerine göre üniversite kartımı kapatmayacağıma dair taahhütte bulunmuşum. Ben zaten kart aidatını ödemişken ve itirazım reddedilmişken neden hala kartı kapatamıyorum? Hem kart aidatını ödedim hem hala borçlu gözüküyorum.

Kaan 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön