11 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartımdan Para Çekildi!

Bankanızla 28 Mart 2013 günü telefon ile görüşme yaptım.Tarafıma mail ile 5 yıl boyunca kartımın tüm ekstrelerini mail ile gönderilmesini talep ettim.Karşıdaki kişi onaylıyor musunuz diye sordu evet dedim.Ardından ekstre başı 1 tl olduğunu söyledi.Bunun ardından ben ücretli ise iptal edilsin dedim.İptal ettiğini söyledi.

Ertesi gün tekrar arayıp 5 yıl boyunca kart aidatı kesintisi yapılan ekstrelerin tarafıma iletilmesini söyledim.Ücretsiz olarak yollayacağını söyledi görevli.Ancak tarafıma hiç bir mail gelmemesine rağmen kartımdan 45 lira gönderilmeyen ekstreler için ücret kesilmiş.Bu ücretin geri iadesini talep ediyorum.Tarafıma ücretli olarak mail gönderilmesini de kesinlikle reddediyorum !

Alper 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön