04 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartımdan Harcamam Dışı Kesintiler!

40******** nolu Finansbank kredi kartıma gelen 180 TL "Turkcell İletişim Hizmetleri" ücreti ödedim. Aynı zamanda bu ödeneğin bana ait olmadığını öncelikle telefon ile daha sonra şikayet formu ile tarafınıza bildirdim. Bunun üzerine, 14.03.2013 tarihinde telefonuma gelen mesaj ile "Harcama itirazınız sonuçlanmıştır.

Konuyla ilgili detaylı bilgi mektup ile tarafınıza iletilecektir." bilgisine rağmen bugüne kadar (04.04.2013) tarafıma cevap ulaşmamıştır. Sizin öneriniz benim de olurum ile kartım kapatılmıştır. Bir de bu durumu bildiren telefon için 20 TL ücret gelmiş olup, her iki hususta da mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Ülkü 65 Okunma

Cevaplar

  • Ülkü18 Nisan 2013

    halen maduriyetim giderilmemiştir. Her 2 ücretide son ödeme günü geldiğinden, birde bu süreç içerisinde faiz derdi başıma açmasınlar diye ödemek zorunda kaldım. Şu anda bankadan 205 TL alacağım var. Kartım iptal, 20 TL için haklı bulunduğum telefon ile tarafıma bildirildi, 180 TL için sonuç halen tarafıma bildirilmedi. Bu durumda bu parayı nereden iade alacağımı bilemiyorum. 205 TL paramın bir şekilde tarafıma geri iadesini istiyorum. Tarafıma yapılan haksızlıklar sebebiyle madur olduğumu düşünüyorum ve birdaha aynı banka ile çalışmayı düşünmüyorum ve bunu çevremle paylaşıyorum. Acele cevap bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön