Finansbank Kredi Kartımdan Cfeh Ch Ödeme Adı Altında Ücret Kesiliyor.

Rıfat E. |

Finansbank kredi kartımdan cfeh cf ödeme güven Adı altında ücret kesiliyor. Bu ödemeyi onaylamadım ya da ne olduğunu bilmiyorum. Kredi kartı çıkartırken böyle bir ödemeden bana bahsedilmedi ya da bu ödeme için hiçbir şey onaylamadım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  13:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. 
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 25 Ocak
  13:15

  Müşterimiz Sn. RUHI K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.