Finansbank Kredi Kartım Limitim Artırılmıyor!

Serbay D. |

Finansbank aylardır Cardfinans go kredi kartı kullanıcınızım gerek alışverişlerim gerek düzenli ödemelerim hiçbir bankacılık adımında kötü ve olumsuz negatif bir yanım yok ama sıkıntım o kadar büyük ki sormayın kredi kartı alıyoruz ödemeleri düzgün işleyiş mükemmel bankacılık her
şey daima seviyorum fakat bu müşterinizin limitini kaç kere ısrar etmeme rağmen bir türlü 1000 tl ye çıkarmıyorsunuz sürekli olumsuz cevaplar alıyorum. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı yıl 2013 deyiz 500 tl limit kadar komik bir limit var mı acaba. Lütfen 1000 tl'lik teklifimi değerlendirin burs vs her türlü gelire ek gelire de sahibim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serbay D.
  25 Temmuz
  03:14

  halaa şikayetime olumlu bir cevap verilmiş değildir arkadaşlar bilginize öylece limit arttırmamak için çabalıyorlar. bu kadar olur diyorum ancak bu kadar olabilir.

 • 10 Haziran
  12:55

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.