05 Haziran 2014

Finansbank Kredi Kartım Kapatılmamış.

Finansbank kullanmış olduğum ve iptali için defalarca şube, telefon bankacılığı ile borcumu kapattığımı ve kredi kartımı iptali için şube beni telefon bankacılığı ile olduğunu ve aramamı söylediler. Bende hemen arayıp iptalini istedim onayladım. Borcum olmamasına rağmen halen kredi kartım kapanmamış olduğu gibi aylık mailime ödenmesi için gereken tutarda ekstre geliyor.

Bunun yolunu bulamadım şubedekiler hizmetlerini düzgün yapamıyor ama kredi kartı başvurusu yaparken 5 dakikada açılıyor. Kapanması için mahkemeye mi dava açılması gerekiyor. Lütfen gerekli işlemleri başlatalım.

Okan 416 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön