24 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartım Gelmedi!

Şikayetim yine kredi kartımın bana ulaşmamasından ötürü ki 5. defa sizin ile uğraşıyorum. eğer gelmeyecek ise silin lütfen bütün kayıtlarımı bankanızdan. Her seferinde kartınız 7 gün içerisinde elinizde olur gibisinden laflar kullanıp fasa fiso oluyorsunuz( isterseniz mail adresi gönderin her görüşmenin ses kaydını göndereyim. ) Yakında bütün ses kayıtlarını ve başarısızlıklarınızı paylaşacağım bilginize.

Not: Eğer Kuryenizde iş yoksa onu değiştirin. Bana adreste yok deniliyormuş fakat home ofis olduğundan dolayı 7 gün 24 saat buradayım.

Murat 88 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Nisan 2013

    Şu standart Cevabı vermekten vazgeçin ya.. Zaten sizin sisteminizde cevap bulabilseydim buraya yazmazdım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön