14 Mayıs 2015

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücretini Geri Ödemiyor!

Nisan 2015'te Cardfinans Go kredi kartımdan 25 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiş. İadesi için müşteri hizmetlerini aradığım, bunun mümkün olmadığını söylediler. Kartımın iptalini istediğimde itiraz etmeden kartımın isteğimin üzerine iptalini onaylayıp onaylamadığımı sordular bende onayladım.

Önceki senelerde kartımı en az 6 ay kapatmazsam üyelik ücretinin geri ödenebileceğini söylemişlerdi ve bende onaylamıştım. Neler oldu bu sene bu bankaya anlamıyorum. Herhalde ihtiyaçları yok ki ellerindeki müşterileri de kaybetmeyi göze alıyorlar.

Halbuki 4-5 sene öncesinde üniversite kapılarında öğrenci ikna edip kredi kartı vermeye çalışıyorlardı sanki bakkaldan bir ürün satılıyormuş gibi. Çözüm istiyorum!

Hacer 147 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. HACER A.'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön