28 Mart 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yıllardan bu yana Finans Bankasına ait KardFinans (Gold) kredi kartı kullanmaktayım ama ne hikmettir anlayamadım yasal olmadığı halde her sene değişen miktarlarda “Yıllık Kart Aidatı” adı altında para kesilmekte. Bu ayki hesap ekstremde aynı şekilde “Yıllık Kart Aidatı ” adı altında 65. 00 Tl. borç olarak beyan edilmiş ve de benden ödemem isteniyor.

Konuyla ilgili müşteri memnuniyeti ön planda olmasını bekliyorum. Benim ekstremde gözüken 65. 00 Tl. lik “Yıllık Kart aidatını” kabul etmiyorum. Zaten pek fazla kullanmadığım Kredi kartımın “Yıllık Kart Aidatı”nın iptal edilmesini istiyorum. Aksi durumda kartımın iptalini ve de benden alınan bu güne kadarki yıllık kart aidatlarını almak üzere gerekli yasal işlemlere başlayacağımı, müşteri memnuniyetinin göz önünde bulundurulmasını arz ederim.

Mehmet 30 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön