28 Ağustos 2014

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Aldı.

2014 şubat ayı hesap ekstresini incelediğimde Finansbank yıllık üyelik ücreti olarak 79,00 TL yansıtılmış olduğunu gördüm. Zaten aktif olarak kredi kartımı kullanmaktayım. Bir de ayrıca yıllık üyelik ücreti ödemenin haksız olduğunu düşünüyorum. Bu miktarın hesabıma iadesi için gereğini rica ederim. Finansbank ekstrelerini incelediğimde her şeye bir masraf kesiyorlar hiç memnun değilim. İlgisiz bir banka sadece masraf kessinler. İş bu yazı Tüketici Hakem Heyetine başvurmadan önce tarafınızdan talep etmem gerektiği için yazılmıştır.

Melike 278 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön