08 Mart 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank'tan bu ayki ekstreme 65 tl tutarında bir yıllık aidat bedeli yansıtılmıştı.Bende bu bedeli kabul etmediğimi ve iptalini istediğimi belirttim ancak kartımın gold kart olduğunu( ki kartın gold olması benim tercihim değildi kart talebinde bulunduğumda bana bunu kendileri direkt göndermişti ) ve bu ücretin yasal olduğunu belirttiler.

Bana imzalatılan sözleşmede ne Bana bu ücreti ödememem için aylık 1075 tl ödeme sözü (65 tl ödememek için hiç de cazip bir teklif değil),otomatik ödeme talimatı(zaten bütün faturalarım Finansbank kkartımda başka ft nerden bulayım), kartımı fix karta geçirmek (kart için 10 tl kart ücreti ayrıca her bir otomatik ödeme için aylık 1 tl masraf alacaklarmış).

Gülşah 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön