30 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Müşteri hizmetlerine kredi kartı yıllık aidatı iadesi için başvurduğumda herhangi bir şekilde ücretin iade edilemeyeceğini tamamen bankanın alma hakkının olduğunu söylediler. Müşteri memnuniyetinin sizin için hiçbir önemi yokmu dediğim zaman bu size verdiğimiz hizmetler için vb. cevap veriyorlar.

Bütün bankalar bu ücretleri iade ederken Finansbank bu konuda çok katı. Sadece işleri düştüğü zaman değerli müşteri oluyoruz. Böyle bir talepte kötü müşteri oluyoruz. Finansbanktan hiç memnun değilim ve eğer bu katı kurallarına devam ederse taksitlerimin bitimiyle beraber Cardfinans platinum kartımı kapatacağım. Şikayetimle ilgili değerlendirme yapıp iademin sağlanmasını istiyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 05 Mayıs 2013

    Herhangi bir şekilde iade gerçekleştirilmemiştir. Finansbank 75 tl lik kart ücretini müşterisinden öncelikte tutmuştur ve müşterisini kaybetmiştir. Kart borçlarımı kapatır kapatmaz Cardfinans kredi kartı kullanımımı bırakıyorum ve şu andan itibaren de kartımla işlem yapmayı durduruyorum. Bundan sonra Finansbank benim için bitmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön