15 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kartı bana çalıştığım yer aracılığı ile gönderdiler 1. 5 sene kullanmadım. ihtiyacım oldu kullandım ve kullandıktan sonraki ekstreme kart 60tl kart ücreti yansıtıldı. Yeter artık bırakın şu kart ücretlerini almayı. zaten faizdi komisyondu 3 lira 5 lira işlem ücretiydi alıyosunuz. Ama bu kadarına da pes artık dedirtiyorsunuz.

Ben kart ücretimin iadesini istiyorum. Eğer buradan yanıt alamazsam her insanın yaptığı gibi gerekli mecralara talebimi belirticem.

Onur 16 Okunma

Cevaplar

  • Onur 17 Nisan 2013

    Öncelikli olarak verdiğiniz standart cevap için teşekkür ediyorum. Ama sizin bu verdiğiniz cevap sadece görüntü ve göz boyama. Önce bir mesaj ile ilgileniyormuş gibi yapıp.ardından olumsuz cevap veriyorsunuz insanları uğraştırmaya o kadar bayılıyorsunuz ki bıktı insanlar sizden.Başka bir alternatif olsa anında saf dışı kalıcaksınız.Benim şikayetim ile ilgili olumlu değerlendirilememiş diye cevap verdiler.Yani diyolarki gidin tüketici mahkemesiydi uğraşın. Gereken neyse onu yapacağım bende.Ama emsal olsun burdaki insanların şikayetlerine Finansbank göz boyamak için cevap veriyor.Çalışma yapacağınız zaman bunları göz önünde bulundurarak tercihlerinizi belirlemeniz herkes için iyi olur. Teşekkürler Finansbank.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön