02 Mayıs 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı!

Senelerdir benden kredi kart ücreti ve bildirim ücreti alınmaktadır.Telefon açtım fakat bana bankalardan kredi kart ücreti kalkmamıştır dendi.1. ve 2. Dönem halinde senede 2 kere kredi kartı kullanım ücreti alınıyor.

Şimdiye kadar ödemiş olduğum kredi kartı aidatlarını talep Hukuki Sebep 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yargıtay, vatandaşın 10 yıl geriye dönük olarak kredi kartı aidatının almasının yolunu açmıştır ediyorum.Kredi kartı numaramın son 4 hanesi 8068.

Ayten 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön