12 Kasım 2014

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ve Kart Yenileme Ücreti Kesti.

Az önce kapattırdığım kart için 20.04.2013 tarihli 65.00 TL aidat, 08.02.2014 tarihli 10.00 TL kart yenileme ücreti ve 22.04.2014 tarihli 79.00 TL aidat ücretlerinin bankada adıma kayıtlı vadesiz mevduat hesabına nakden iadesini talep ediyorum.

Aksi durumda bu ücretleri yasal faizleri ile birlikte Tüketici Hakem Heyet ve mahkemeleri vasıtasıyla talep edeceğim ve dosyaya 2010-2012 yılları arasında kullandığım tüketici kredileri için tarafımdan tahsil edilen masraf adı altındaki yasal dayanağı olmayan haraç kesintilerini de dahil edeceğim ve tamamını faizleriyle birlikte tahsil edip birde bu süreçteki aşağılayıcı ve yok sayan tavrı için bankaya maddi manevi tazminat davası açacağım.

Serkan 351 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 13 Kasım 2014

    Otomatik cevaplar disinda hicbir cozum uretmedikleri gibi, diger bankalarin kolayca yaptigi gibi iade yerine musteriyi surundurmeyi tercih eden bir firmasiniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön