02 Ekim 2014

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat!

Çeşitli tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla “kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart
niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.Ayrıca, bu konuda, Yargıtay 13.Hukuk Dairesi’nce verilen ve 2011/4736 esas ve 2011/11579 sayılı son karara göre ise on yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü de kesinleşmiş bulunmaktadır.Bu çerçevede ve yukarıdaki gerekçeler doğrultusunda;On yıl geriye dönük
olarak benden kesilen yıllık kart ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini talep etmekteyim.Ancak Finansbank bu konuda diğer bankalara göre zorluk çıkarmaktadır şikayetimin incelenmesini rica ederim.

Eriş 207 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön